VATAN VARİL

VATAN VARİL SAN VE TİC. LTD. ŞTİ olarak, “ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI” tarafından “ÇEVRE İZNİ VE LİSANSI”na sahip TEHLİKELİ ATIK GERİ KAZANIM (IBC Tank, Varil, Plastik Bidon, HDPE Çapak vb.) ve TANKER TEMİZLEME faaliyeti gerçekleştirmekteyiz.

2018 yılından beri SIFIR AMBALAJüretimi de yapan Vatan Varil bünyesinde; 220 lt metal tapalı varil, 220 lt metal çemberli varil, 30 lt - 50 lt - 60 lt - 75 lt çemberli ve tapalı metal bidon, 20 lt - 25 lt - 30 lt - 60 lt çanta ve çemberli plastik bidon çeşitleri üretmektedir. 

Sanayi kuruluşlarından toplanan IBC tank, plastik varil, metal varil ve tüm çıkma ambalajları Marmara Geri Dönüşümcüler Sanayi Sitesi'ndeki fabrikamızda yenileme işleminden sonra tekrar kullanıma sunmaktadır.

Vatan Varil olarak dinamik yapımız, rekabetçi fiyat politikamız, sorunsuz servisimiz ve her şeyden öte Sektörün en hızlı çözüm üreten firmalarından birisi olma iddiamız ile kontamine ambalajların geri kazanımı işlemlerinizde sizlerin yanında çözüm ortağınız olmak isteriz.

HİZMET ve Ürün Ağı

Vatan Varil

Kalite Politikamız

Yönetim ve idari sistemimiz uluslararası kalite standardı olan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi esaslarına göre yapılandırılmıştır.

Çevre Politikamız

Vatan Varil, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm faaliyet alanlarında "Sürdürülebilir Kalkınma" ilkelerini benimsemiştir.

Fuarlarımız

Vatan Varil, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılarak, ürünlerini sergilemekte ve müşterileri ile yüz yüze görüşme olanağı bulmaktadır.

Lisanslarımız

Vatan Varil, faaliyetlerini Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan alınan lisanslarla prosedürlere uygun biçimde sürdürmektedir.